Про нас

  ПРО НАС

  Фанатка взуття - це торгово-виробнича компанія, діяльність якої більшою мірою спрямована на покупців, які прагнуть працювати за системою

  дроппшипінг. Ми звертаємося до власників торгових онлайн-сторінок, інтернет-магазинів, які бажають розвивати бізнес без вкладень.

   

  Трохи історії…

  «Фанатка» створена у 2005, у Києві почав працювати маленький взуттєвий магазинчик. Пізніше організували продажі через групу ВК та інших соцмереж. З розширенням каналів продажу та асортименту збільшувалася виручка, напрацьовувалися зв'язки з надійними постачальниками, зростали компетенції та навички співробітників та керівників, кількість клієнтів, підвищувалася якість обслуговування, стабільно зростав бізнес. Нині за адресою вул. Волошкова, 66 знаходиться власний склад та шоурум, організовано взуттєве виробництво. Покупці можуть придбати не тільки гарне взуття з натуральної шкіри, а й інші предмети жіночого гардеробу та аксесуари.

   

  Позитивні відгуки покупців надихали розвиватися та зростати. З перших днів компанія прагне, щоб стильне взуття та одяг був доступним. Саме тому наші ціни нижчі за ринкові. Великий вибір дозволяє підібрати вбрання кожній жінці для будь-якого випадку.


  Яке взуття, одяг, аксесуари реалізує інтернет-магазин «Фанатка взуття»


  В асортименті є моделі актуальних брендів, що відповідають трендам сезону. Купуючи новий товар, ми орієнтуємося на хіти продажів. Реалізуємо взуття з натуральної шкіри власного виробництва, а також виготовлене в Китаї, Туреччині, Польщі, Угорщині, Україні.

   

  Каталог містить оригінальні фотографії товару, які створили співробітники. Вони експериментують із тлом, показуючи кожну модель максимально природно.

  ЧОМУ КУПИТИ ВЗУТТЯ У НАС ВИГІДНО

   

  Покупці, знайшовши потрібне взуття, можуть приїхати в шоурум або замовити на сайті. Ціна кожної пари для оптових покупців на 100 гривень менша, ніж при продажу в роздріб. Невелика націнка приваблює багато постійних клієнтів, які заробляють разом із нами. Вони цінують інші переваги співпраці з нами:

  •  - широкий асортимент (понад 2 000 моделей взуття), його регулярне оновлення;
  •  - демократичні ціни від 199 гривень та відмінна якість, часті розпродажі, знижки;
  •  - налагоджене виробництво взуття дозволяє швидко пошити популярні моделі потрібного розміру, кількість пар у партії від 1 шт.;
  •  - можливість обміну взуття;
  •  - щоденне відправлення замовлень Новою Поштою та Укрпоштою до всіх міст України, самовивіз із шоуруму;
  •  - консультаційна підтримка клієнтів;
  •  - відправляємо товар у всьому світі.
  •  - Телефонуйте на сайті, щоб отримати більш детальну інформацію